Hotel Glamping Y Complejo Turistico Horizonte Maya
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Incheckning/Utcheckning Snabbincheckning/-utcheckning |
| Simbassäng Utomhusbassäng | Privat strand Strand | Spa & Hälsocenter Helkroppsmassage Huvudmassage Ryggmassage |
| Mat/Dryck Restaurang Bar/lounge | Barnvänligt Lekplats för barn Leksaker | Luftkonditionering |
Hotel Glamping Y Complejo Turistico Horizonte Maya Chetumal har utsikt över poolen och ligger inom 4 km från Archaeological Zone of Oxtankah i Chetumal. Det här bekväma hotellet erbjuder 10 rum och bekvämligheter som restaurang.
Gästerna som bor på hotellet kommer att befinna sig ungefär 10 minuters bilresa från Oxtankah.
Rummen inkluderar minibar, samt plattskärms-TV med satellitkanaler och TV med flera kanaler för din bekvämlighet. De har en separat toalett och en dusch i badrummen. I de luftkonditionerade sovrummen finns ett vitrinskåp. De privata badrummen är utrustade med hårtorkar och handdukar.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Snabbincheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- Säkerhet
- Omklädningsrum
- Privat strand
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Restaurang
- Bar/lounge
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Strandparasoll
- Solsängar
- Live underhållning
- Solterass
- Trädgård
- Ryggmassage
- Huvudmassage
- Helkroppsmassage
- Fotmassage
- Offentligt bad
- Pool med utsikt
Service
- Hushållning
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Minibar
- Sittgrupp
- Klädkammare
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Lekplats för barn
- Leksaker
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🚗
Var kan vi parkera vår bil vid Hotel Glamping Y Complejo Turistico Horizonte Maya?
Gäster på Hotel Glamping Y Complejo Turistico Horizonte Maya kan parkera sina fordon på parkering. - 💵
Vad är priset för ett rum på det bekväma Hotel Glamping Y Complejo Turistico Horizonte Maya?
Det genomsnittliga rumspriset på det bekväma Hotel Glamping Y Complejo Turistico Horizonte Maya är 98$. För mer information, kontakta hotellpersonalen. - ❓
Vilken betalningsmetod erbjuds på Hotel Glamping Y Complejo Turistico Horizonte Maya?
Betalningsmetoder som är tillgängliga i Hotel Glamping Y Complejo Turistico Horizonte Maya:- American Express
- Mastercard
- Visa
- 🚪
Vilka rumstyper finns tillgängliga på det bekväma Hotel Glamping Y Complejo Turistico Horizonte Maya?
På det bekväma Hotel Glamping Y Complejo Turistico Horizonte Maya kan gästerna välja mellan Deluxe Svit med King size-säng och Dubbelrum.